Wermo lugu

Hea mööbel valmib seal, kus meistrite käsutada on moodsaimad seadmed, tänapäevaseimad oskused ja aastakümnete taha ulatuvad kogemused. Wermo on kõikide kriteeriumide järgi kaasaegne mööblitootja, kuid tuleviku nimel töötades hoiame alati au sees Võrumaal talletunud vilumust mööbli valmistamisel.

Wermo toodab peamiselt kodumööblit, kasutades männi, kase, pöögi ja tamme täispuitu ning spoonitud, värvitud ja lamineeritud plaatmaterjali. Me teame, kust meie tooraine tuleb, sest omame FSC-sertifikaati. See tagab, et puidu hankimisel on metsas tegutsetud sotsiaalselt õiglasel, majanduslikult elujõulisel ja keskkonnasõbralikul viisil. Raiutud puu asemele istutatakse uus.

Investeerime oma inimestesse, töövahenditesse ja seadmetesse pidevalt, et tagada töötajatele kvaliteetne ja tervisele ohutu töökeskkond. Nii oleme efektiivsemad, avatumad ja leidlikumad.

Wermo on küll võrumaine, kuid hoiame silmad maailma poole valla. Enam kui 25 aasta pikkune koostöö erinevate kodumaiste ja rahvusvaheliste ettevõtetega on andnud meile hindamatu pagasi ja kontaktid, et turustada oma toodet Baltimaades ning teha koostööd välismaiste partneritega.

Meie ajaloo algusest 1947. aastal, mil loodi Võru Metsakaubanduse ladu, on käidud pikk tee. Me oleme tuhandeid Eesti kodusid varustanud Võru Mööblivabriku sektsioonkappidega ja loonud kümneid tuhandeid mööbliesemeid, mis leidnud koha kaugetes kodudes. Täna oleme taas teel mööbli tootjast mööbli loojaks, omanäoliseks ja modernseks ettevõtteks.