Skip to main content

Wermo tootmisjuhtkond hindab töökoha juures
eelkõige stabiilsust ja head mainet

Wermo on pika ajalooga ettevõte, mille maine ning stabiilsuse üle tunnevad töötajad uhkust. Mitmed tootmisjuhtkonna töötajad on ametis olnud väga pikaaegselt ning isegi kui mõni on vahepeal lahkunud, on tee nad siiski tagasi toonud. Meeskonnas valitseb positiivne õhkkond ning kinnitatakse, et töökohal on mõnus olla ja puudust ei ole ka ühistest üritustest, kus töökaaslastega vabamas õhkkonnas aega veeta.

Meeldiv töö ja seltskond

Wermo tootmisjuhtkonnas on mitmed töötajad töötanud juba pikki aastaid. Kõige kauem neist 23 aastat ning vaatamata sellele, et ta käis vahepeal mujal, tuli ta siiski Wermosse tagasi, sest töö meeldib.

Ka 17 aastat Wermos olnud töötaja sõnab, et käis vahepeal ära silmaringi avardamas. Kuna Wermos oli tema esimene töökoht ning ta tahtis näha, mis ka mujal toimub, ent tuli siiski tagasi, sest vabrik on hea asukohaga ning talle meeldib siin.

Ühe töötaja sõnul on Wermos töötamine kui traditsioonide jätkamine – üle 70 aasta tegutsenud ettevõttes on töötanud ka tema ema ja isa. Ettevõtte pikk tegutsemine on loonud hea maine ning stabiilse tunde, et töökoht on püsiv ning ametlik palgaraha on kindlasti õigel ajal käes.

Wermos soositakse arengut

Tööle on sattunud tootmisjuhtkonna töötajad mitmel viisil – kes on ise kandideerinud, keda on tööle kutsutud. Üks alustas praktikalt ning väikestest abitöödest. “Käisin Wermos praktikal ja suviti töötamas. Mulle väga meeldis töökeskkond ning noore inimesena on see töökoht väga õpetlik. Pakutakse palju enesearengut ja võimalusi,” kirjeldab ta, miks talle Wermos meeldib. “Mulle meeldib ka töökorraldus. Ei ole nii, et visatakse midagi kätte, vaid selgitatakse, kuidas mingid asjad käivad.”

Töötajate sõnul toimub ka ettevõttes endas pidev areng. Väikseid tagasilööke on olnud, ent vahel on vaja minna samm tagasi, et astuda edasi.

Stabiilne töökoht

Wermo töötajatele meeldib ka see, et juhtimisel on reeglid paigas. Näiteks kuidas töökäske edastatakse, mis kell töö algab jne. Reeglitest ning kellaaegadest peetakse kinni ning see muudab töö sujuvaks.