Viimistlusliini operaator Maire Seene:
Rahulolu tagavad nii töö ise, kui kolleegid, kelle peale saab loota

Maire Seene jõudis Wermosse tööle tänu sotsiaalmeediale. Kui tema endises töökohas koondati see haru, kus Maire töötas, siis koos sellega kadus tal ka väljund enda teostamiseks. Nii jäi talle facebookis ühel hetkel silma Wermo viimistlusliini operaatori tööpakkumine. Viimistlus oli just see valdkond, kus Maire ka varem tööd oli teinud ja millest ta puudust tundis. Peale mõningast taustauuringut ja tutvumist Wermoga, kandideeris ta vakantsele kohale ning tänaseks on Maire juba pool aastat töötanud Wermo kollektiivis.

“Mulle meeldib väga nii siinne töö, kui ka kolleegid. Tore on töötada koos selliste inimestega, kelle peale saab loota,” räägib Maire oma osakonna meeskonnatööst, kus ta ei tunne end iial üksi. “Ka paarimehega on mul väga vedanud,” lisab ta, kui räägib sellest, kuidas tööjaotus on loomulikult ja mõnusalt välja kujunenud. Selleks, et viimistluses oleks töö sujuv ja pakuks rahulolu ongi väga tähtsal kohal just need inimesed, kellega koos tööd tehakse.

Ka montaaž ja pakkimine ei ole võõrad tööd Maire jaoks ja kui vaja, saab neidki tehtud. Eks see lisab tööle ka pisut mitmekesisust. Maire on pealehakkamist täis ja seda tüüpi inimene, kes saab kõikjal ja kõigega hakkama, mistõttu peab ta praktikat ja isiklikke kogemusi parimateks õpetajateks: “Oma töö käigus õpib palju.” Huvitavaks peab Maire toimetamist nii pähkli- kui tammepuiduga.

Heaks juhiks oma töö juures peab Maire aga inimest, kes mõtleb ette, kuidas tööd jagub ja planeerib tööjaotust: “Oluline on, et töö jookseks sujuvalt ja kogu aeg oleks miskit teha. See hoiab ka töödistsipliini üleval.” Ka oma töötajate esiletõstmist peab Maire Wermos töötamise juures oluliseks ning lisab, et hästi tehtud tööle antud tagasiside tõstab alati tuju.

Tegutsemisindu, pealehakkamist ja positiivsust kiirgab Mairest juba kaugele, mistõttu ei ole imekspandav ka see, et mitmel korral nädalas jõuab ta lisaks veel ka tantsimas ning esinemaski käia. Tantsupeolgi on ta käinud juba koolipõlvest saati. Kes teeb, see jõuab – just see mõttetera võiks suurepäraselt iseloomustada ka Mairet.